Krepšelis Krepšelyje prekių: 0 Atverti

Asta Kairienė, Jurgita Lymantienė. DRAUGAUKIME SU GARSAIS S, Z, C, DZ, I dalis, 1 klasei

3.30 EUR

Kalbos ugdymo pratybų sąsiuvinis „Draugaukime su garsais S, Z, C, DZ" (1 dalis) skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams, turintiems kalbos ir kalbėjimo sunkumų (fonetinių ir fonologinių sunkumų, kalbos neišsivystymą). Leidinys bus naudingas pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, tėveliams, besidomintiems vaiko kalbos ugdymo ypatumais.

Šis pratybų sąsiuvinis gali būti naudojamas kaip:
• pagrindinė mokymo priemonė, ugdant vaikų kalbą logopedinėse pratybose (autorės re¬komenduoja I-ąją dalį naudoti rugsėjo ir lapkričio mėn.),
• papildoma medžiaga, plėtojant vaiko kalbinius gebėjimus savarankiškai namuose. Sąsiuvinyje pateiktos įdomios, patrauklios, žaismingos užduotys garsams S, Z, C, DZ mokyti, įtvirtinti ir skirti. Kiekvienoms kalbos ugdymo pratyboms skirtas atskiras puslapis (iš viso 18 pamokų).

 Šis leidinys „Draugaukime su garsais S, Z, C, DZ" yra rekomendacinio pobūdžio. Kiekvienas pedagogas ar tėveliai, atsižvelgdami į vaiko kalbos raidos ypatumus, mokymosi sunkumus, gali keisti užduočių nuoseklumą ir intensyvumą, kūrybiškai jas pritaikyti.

Sąsiuvinyje pateiktos užduotys, kryžiažodžiai ir žaidimai padės vaikams greičiau išmokti taisyklingai tarti garsus, juos diferencijuoti, lavės ir kiti pažinimo procesai, glaudžiai susiję su kalba. Pristatomos temos siejamos su metų laikais, šventėmis, jos padės gilinti vaikų pasaulio pažinimo žinias, tikslins orientaciją laike ir erdvėje. Žaismingi piešinėliai suteiks teigiamų emocijų ir skatins mokymosi motyvaciją.

Apimtis: 44 psl.

Leidykla „Lucilijus“, 2016 m.

Naujienų prenumerata
Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų
Mus rasite
Kontaktai
Tel. +370 41 421857
lucilijus.uzsakymams@gmail.com
Visos teisės saugomos. © 2019